Środowisko

Ochrona środowiska oraz ochrona zasobów są mocnym elementem organizacyjnych celów korporacyjnych firmy schuberth.

Prowadzimy ścisłą politykę środowiskową, która pozwala nam rejestrować i monitorować skutki jakie nasze produkty oraz proces ich produkcji wywierają na środowisko, dzięki czemu mamy możliwość na optymalizację tych efektów na bieżąco. Posiadamy w tym zakresie certyfikaty ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 50001.

Czysty wewnątrz i na zewnątrz.

WEWNĄTRZ: Wypełnienie oraz wewnętrzne elementy wszystkich kasków Schuberth posiadają certyfikat Eco Tex 100. Z uwagi na komfort skóry, wnętrze kasku testowane jest w niezależnych laboratoriach.

NA ZEWNĄTRZ: W przeważającej części bezrozpuszczalnikowe lakiery i farby użyte są aby zapewnić skorupie kasku nowoczesne, błyszczące lub matowe wykończenie.

PONADTO: Wszystkie użyte materiały jak polistyren, plastik i kleje są sprawdzane i wybierane na podstawie ich bezpieczeństwa dla zdrowia.

Stawiamy na procesy, które oszczędzają zasoby oraz energie przy produkcji kasków schuberth.

Nasze maszyny są stale monitorowane i modernizowane, tak aby oszczędzać zasoby oraz energie. Energooszczędna technologia LED dla oświetlania hal, rozwój procesów produkcyjnych w celu uniknięcia odpadów oraz rozbudowany program zarządzania zdrowiem są miernikami które wprowadzamy.

Tak!

Nagrody

JAKOŚĆ PASJA ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Filozofia Schuberth