SRC-SYSTEM™

Dla S2 i S2 Sport

Doskonała komunikacja

Cały system komunikacyjny jest zawarty w osobnym kołnierzu kasku, który może być zainstalowany w S2 Sport w krótkim czasie. Kilka szybkich ruchów ręki, i urządzenie jest gotowe do pracy. System nawigacyjny, odtwarzacz MP3 i telefon komórkowy mogą być podłączone za pomocą Bluetooth i / lub USB i gotowe: nawigacja, muzyka, telefon i rozmowa w systemie bike-to-bike.

Interkom

Połączenie konferencyjne z maksymalnie 3 użytkownikami, którzy mogą komunikować się ze sobą w tym samym czasie. W optymalnych warunkach zasięg wynosi do 700 metrów. SRC-System ™ dla S2 Sport może być obsługiwany w komfortowy sposób za pomocą kontroli głosu. Click-to-Link®: Jeśli inni użytkownicy SRC-System ™ znajdują się w pobliżu mogą być odbiorcami komunikatów. Jeżeli odległość jest większa lub teren jest bardziej wymagający komunikacja jest przenoszona przez zasięg telefoniczny- nie zerwana.

Kontrola głosu (VOX)

Technologia kontroli głosu VOX (Voice Operated eXchange) daje możliwość kontrolowania głosowego głównych funkcji takich jak: odbierania i wykonywania telefonów. Czułość reakcji urządzenia może być skonfigurowana indywidualnie.

Telefon + GPS

Połączenie pomiędzy telefonem komórkowym z systemem Bluetooth, nawigacją z systemem Bluetooth oraz SRC-System ™ PRO jest tak łatwe, jak to tylko możliwe. Kierowca może usłyszeć komendy głosowe systemu nawigacyjnego lub rozmówce w wygodny sposób poprzez słuchawki. Konferencja telefoniczna między kierowcą, pasażerem i rozmówcą telefonicznym jest teraz możliwe. Wybrane numery telefonów mogą być zapisywane w menu szybkiego wybierania. To sprawia, że można w szybki sposób wybrać kontakt w dowolnym momencie. Wszystkie funkcje mogą być kontrolowane poprzez polecenia głosowe (VOX).

MP3 i dzielenie się muzyką

Większość powszechnych odtwarzaczy MP3 może zostać podłączona do SRC-System ™ za pomocą wielofunkcjonalnego interfejsu USB. Jeżeli odtwarzacz MP3 wspiera technologia Bluetooth A2DP, kabel nie jest potrzebny. Kontrola urządzenia odbywa się w prosty sposób za pomocą przycisków SRC-System ™.

Automatyczna kontrola głośności

Automatyczna regulacja głośności (AGC) aktywnie i stale optymalizuje głośność w zależności od prędkości i hałasu otoczenia, tym samym wpływa na bezpieczeństwo podróży. Czułość można regulować indywidualnie za pomocą dostarczonego oprogramowania.

Uaktualnienie oprogramowania

Bądź zawsze na bieżąco. SRC-System ™ PRO jest zawsze dostępny do pobrania.

Najbardziej aktualną wersję można znaleźć na platformie internetowej Cardo Community®.

Akcesoria i aspekty techniczne

Podwójne ultra-smukłe głośniki dla ciasnych kasków.

Do 10 godzin rozmowy lub 1 tygodnia gotowości (w trybie stand-by).