SRC-SYSTEM™

dla m1

Zintegrowana swoboda rozmów:

Głośniki i mikrofony są zamontowane w każdym M1 marki Schuberth. Mikrofon przystosowany jest do kasku w taki sposób, aby kierowca nie mógł go zobaczyć ani poczuć. W przypadku M1 wystarczy, że SRC-System ™ zostanie podpięty w przeznaczone do tego zagłębienie. Następnie można od razu korzystać z nawigacji, muzyki, telefonu oraz rozmów w systemie bike-to-bike.

Interkom

Dwóch użytkowników może komunikować się ze sobą za pomocą SRC-System ™. Technologia rozpoznawania głosu dla rozmów bez użycia rąk Click-to-Link®: jeżeli inni użytkownicy SRC-System ™ znajdują się w pobliżu, mogą być adresatami komunikatów. Zasięg wynosi do 500 metrów w zależności od terenu. Jeśli inni użytkownicy SRC-System ™ znajdują się w pobliżu mogą być odbiorcami komunikatów. Zakres wynosi do 1000 metrów, w zależności od ukształtowania terenu. Jeżeli odległość jest większa lub teren jest bardziej wymagający komunikacja jest przenoszona przez zasięg telefoniczny- nie zerwana.

Kontrola głosem (VOX)

Podwójny profil głośnomówiący do jednoczesnego podłączenia dwóch telefonów komórkowych umożliwia bezprzewodowy odbiór stereofoniczny przez iPhone lub innego rodzaju smartphone. Połączenia przychodzące mogą być przyjmowane lub odrzucane przez polecenia głosowe (lub za pomocą przycisków z SRC-System ™ Pro). Standardowy Bluetooth A2DP / AVRCP.

TELEFON + GPS

Połączenie pomiędzy telefonem komórkowym z systemem Bluetooth, nawigacją z systemem Bluetooth oraz SRC-System ™ PRO jest tak łatwe, jak to tylko możliwe. Kierowca może usłyszeć komendy głosowe systemu nawigacyjnego lub rozmówce w wygodny sposób poprzez słuchawki. Konferencja telefoniczna między kierowcą, pasażerem i rozmówcą telefonicznym jest teraz możliwe. Wybrane numery telefonów mogą być zapisywane w menu szybkiego wybierania. To sprawia, że można w szybki sposób wybrać kontakt w dowolnym momencie. Wszystkie funkcje mogą być kontrolowane poprzez polecenia głosowe (VOX).

Słuchaj muzyki

Odtwarzacz MP3 lub smartfon z biblioteką muzyki może być podłączony do SRC-System™ po przez Bluetooth (przez A2DP). Teraz możesz dopasować ulubioną muzykę do każdej przejażdżki.

Uaktualnienie oprogramowania

Bądź zawsze na bieżąco. SRC-System ™ PRO jest zawsze dostępny do pobrania.

Najbardziej aktualną wersję można znaleźć na platformie internetowej Cardo Community®.

Akcesoria i aspekty techniczne

Do 13 godzin rozmowy / 1 tydzień gotowości (w trybie stand-by)