SRC-SYSTEM™

C3 Pro, C3 Pro Women oraz E1

Komunikacja jest istotna

C3 Pro, C3 Pro Women oraz E1 są w standardzie perfekcyjnie przygotowane do działania z SRC-System™.

SRC-System ™ Wystarczy zapiąć go jako kołnierz do dolnej krawędzi kasku i jest gotowy do użycia.

Interkom

Umożliwia połączenie konferencyjne. Aż 4 osoby mogą komunikować się ze sobą w tym samym czasie za pomocą SRC-System ™ Pro. SRC pozwala na rozmowę nawet 9 użytkowników (1 + 8 interkom. Jeśli mówią po kolei). Umożliwia to technologia rozpoznawania mowy bez użycia rąk Click-to-Link®: Jeśli inni użytkownicy SRC-System ™ znajdują się w pobliżu mogą być odbiorcami komunikatów. Zakres wynosi do 1000 metrów, w zależności od ukształtowania terenu. Jeżeli odległość jest większa lub teren jest bardziej wymagający komunikacja jest przenoszona przez zasięg telefoniczny- nie zerwana.

Kontrola głosem (VOX)

Podwójny profil głośnomówiący do jednoczesnego podłączenia dwóch telefonów komórkowych umożliwia bezprzewodowy odbiór stereofoniczny przez iPhone lub innego rodzaju smartphone. Połączenia przychodzące mogą być przyjmowane lub odrzucane przez polecenia głosowe (lub za pomocą przycisków z SRC-System ™ Pro). Standardowy Bluetooth A2DP / AVRCP.

TELEFON + GPS

Połączenie pomiędzy telefonem komórkowym z systemem Bluetooth, nawigacją z systemem Bluetooth oraz SRC-System ™ PRO jest tak łatwe, jak to tylko możliwe. Kierowca może usłyszeć komendy głosowe systemu nawigacyjnego lub rozmówce w wygodny sposób poprzez słuchawki. Konferencja telefoniczna między kierowcą, pasażerem i rozmówcą telefonicznym jest teraz możliwe. Wybrane numery telefonów mogą być zapisywane w menu szybkiego wybierania. To sprawia, że można w szybki sposób wybrać kontakt w dowolnym momencie. Wszystkie funkcje mogą być kontrolowane poprzez polecenia głosowe (VOX).

MP3 i udostępniania muzyki

Odtwarzacz MP3 lub smartphone z biblioteką muzyki może być podłączony do SRC-System ™ PRO poprzez Bluetooth (przez A2DP) lub kabel USB. Kierowca i pasażer mogą cieszyć się taką samą muzyką za pomocą jej udostępniania poprzez A2DP. Automatyczna regulacja głośności (AGC) aktywnie i stale optymalizuje głośność w zależności od prędkości i hałasu otoczenia, oddziałując tym samym na bezpieczeństwo podróży. Czułość można regulować indywidualnie za pomocą dostarczonego oprogramowania.

VHF-RADIO

Korzystając z wbudowanego radia VHF można słuchać ulubionej stacji radiowej i otrzymywać ważne informacje o ruchu drogowym. Anteny VHF stanowią standard w kaskach C3 Pro oraz C3 Pro Women, które oferują najlepszy możliwy zasięg w każdej chwili użytkowania. Poprzez funkcję RDF, wybrana częstotliwość dostosowuje się do najsilniejszego sygnału, nawet przy dużej prędkości. Istnieje możliwość zapisania do sześciu stacji radiowych. Radio wycisza się automatycznie podczas połączenia przychodzącego oraz komunikatów z systemu nawigacji.

Uaktualnienie oprogramowania

Bądź zawsze na bieżąco. SRC-System ™ PRO jest zawsze dostępny do pobrania.

Najbardziej aktualną wersję można znaleźć na platformie internetowej Cardo Community®.

Akcesoria i aspekty techniczne

Zawiera mikrofon typu gęsia szyja Dwa głośniki HD (3,5 mm jack stereo)

Do 13 godzin rozmowy / 1 tydzień gotowości (w trybie stand-by)

Do pobrania