Traction orange
Traction white
Wildcard green
Wildcard red
Wildcard yellow
Formula Red
Formula Grey
Glossy White
Matt Black
Lightning Red
Lightning Yellow

sr2

NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ. STWORZONY ABY WYGRYWAĆ.

Dostępny od wiosny 2016!

Bez względu na to czy na drodze czy torze wyścigowym w sporcie konieczna jest maksymalna koncentracja. Nowy kask Schuberth SR2 oferuje użytkownikowi wszystko co konieczne, aby być bardziej skoncentrowanym i zrelaksowanym, a dzięki temu bezpieczniejszym na drodze. Przeprojektowany spojler sprawia iż głowa pozostaje bardziej stabilna przy wysokich prędkościach. Nowy wizjer wywodzący się z Formuły 1 zapewnia doskonałe widzenie w każdej sytuacji bez względu na to jaki rodzaj drogi jest przed Tobą.

Najbardziej sportowy z naszych kasków:

Dla amatorów szybkiej jazdy oraz profesjonalnych zawodników

W sezonie 2016 zawodnicy «red bull motogp rookies» będą używać kasków sr2.

Informacje w skrócie:

Kompletnie zmieniona wyścigowa szyba:

Nowa szyba SR2 wykonana jest w technologii 2D, tak jak szyby w Formuła 1. Zmodernizowana do wykorzystywania zrywek. Nowa, większa wkładka przeciw parowaniu szyby zapewnia lepszą widoczność. Szyba posiada również uchwyty do podnoszenia jej po obydwu stronach, co sprawia iż możemy otwierać szybę lewą jak i prawą ręką.

Spojler: Przeprojektowany spojler sprawia iż głowa pozostaje bardziej stabilna przy wysokich prędkościach

Sr2 spędził wiele godzin w tunelu aerodynamicznym. nasi inżynierowie brali go w swoje ręce tysiące razy, a wszystko w celu optymalizacji oraz pewności, iż każdy szczegół jest dopracowany.

Aerodynamika

Udoskonalony spojler – udoskonalona aerodynamika

Na zwykłej drodze, na autostradzie czy też na torze wyścigowym: SR2 pozostaje stabilny na wietrze:

  • Brak unoszenia
  • Kierunkowo stabilny
  • Brak trzepotania
Przeźroczysta
Mocno przyciemniona
Niebieska lustrzana
Tęczowa lustrzana
Lekko przyciemniona
Srebrna lustrzana

Szyby na każdą pogodę

Z SR2 spojrzysz przed siebie poprzez nowej konstrukcji przeźroczysty wizjer, który otrzymał pierwszą klasę optyczną – najwyższy możliwy poziom jakości. Dzięki nowej konstrukcji szyba jest odpowiednia do zastosowania zrywek. Wyposażona jest również we wkładkę zapobiegającą parowaniu. Oczywiście oprócz szyby przeźroczystej dostępnych jest aż pięć innych kolorów.

  • Przeźroczysta
  • Mocno przyciemniona
  • Niebieska lustrzana
  • Tęczowa lustrzana
  • Lekko przyciemniona
  • Srebrna lustrzana

Perfekcyjnie dopasowany. Perfekcyjnie bezpieczny

Kask zgodny z normą ECE R 22.05 dzięki czemu może być stosowany w całej Europie. Dostępny w rozmiarach od XS do XXL, co odpowiada obwodowi głowy od 52 aż do 63 centymetrów.

Wentylacja

Nowy system wentylacji w SR2 jest jeszcze bardziej wydajny. Zwiększono ilość świeżego powietrza dostającego się do kasku, a także zmaksymalizowano efekt usuwania wydychanego powietrza z kasku. Wszystko to dla zapewnienia maksymalnej cyrkulacji powietrza i podniesienia komfortu i bezpieczeństwa.

Zapięcie

Podwójne D: ze względu na swoją prostotę, niezawodność i bezpieczeństwo zapięcie takie wykorzystywane jest w wyścigach. Zapięcie podwójne D jest łatwe w użyciu i precyzyjne dostosowuje zaciśnięcie pod brodą.