Rush blue
Rush grey
Rush red
Elite Yellow
Elite Red
Drag Yellow
Drag Red
Lśniący Biały
Matt Black
Glossy Black

s2 sport

Urodzony by podążać naprzód. Wszechstronny.

Do codziennego użytku:
Turystyka i sport są jego specjalnością. Wyjazd na tor także nie stanowi dla S2 Sport żadnego problemu.

S2 Sport to doskonały stosunek wagi, zawartości, praktyczności oraz komfortu jazdy. Zaprojektowany i wyposażony pod kątem sportowej turystyki. Kompromis nie wchodzi w grę.

Perfekcyjnie dopasowany. perfekcyjnie bezpieczny

Kask zgodny z normą ECE R 22.05 dzięki czemu może być stosowany w całej Europie. Dostępny w rozmiarach od XS do 3XL, co odpowiada obwodowi głowy od 52 aż do 65 centymetrów.

Sprytne pomysły w pełnym kasku

Zewnętrzna skorupa kasku łączy najlepszy aerodynamiczny kształt wraz z ochroną. Ponadto, położyliśmy duży nacisk na niską wagę i optymalną stabilność. Wieloczęściowa konstrukcja umożliwia większą absorbcje sił. Budowa wewnętrznej skorupy zapewnia doskonałe właściwości tłumiące uderzenia. Wszystkie cechy składają się w jeden wspólny mianownik- Bezpieczeństwo.

Opływowy i bardzo cichy:

Specjalny kształt skorupy kasku oraz jego przedniej krawędzi sprawia, że nawet przy większych prędkościach nie powoduje efektu unoszenia. Ponadto S2 Sport ma zmniejszony opór aerodynamiczny i zoptymalizowaną stabilność kierunkową. Wiele godzin spędzonych w tunelu aerodynamicznym SCHUBERTH sprawiło, że S2 Sport to jeden z najcichszych, pełnych kasków dostępnych na rynku.

Przeźroczysta
Mocno przyciemniona
Hight definition pomarańcz
Niebieska lustrzana
Hight definition żółta
Lekko przyciemniona

Wizja i przejrzysty widok:

Wizjer zrobiony jest z odpornego na zarysowania poliwęglanu, wytwarzanego w procesie formowania wtryskowego. Przeźroczysty wizjer należy do 1wszej klasy optycznej. Wymiana wizjera odbywa się w prosty sposób, bez użycia dodatkowych narzędzi. Zastosowanie zasady podwójnej przesłony rozwiązuje problem mgły.

 • Przeźroczysta
 • Mocno przyciemniona
 • Hight definition pomarańcz
 • Niebieska lustrzana
 • Hight definition żółta
 • Lekko przyciemniona

Profilaktyczne bezpieczeństwo

Dbając o Twoje bezpieczeństwo, podobnie jak w przypadku innych modeli kasków Schuberth, C3 Pro posiada odbijające wkładki umiejscowione na spodzie kołnierza kasku. Dzięki temu inni widzą Cię w ciemności.

Twardy na zewnątrz, miękki w środku

Wybrane materiały COOLMAX® zastosowane wewnątrz kasku odpowiedzialne są za szybkie i niezawodne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, zapewniając tym samym odpowiednią temperaturę u kierowcy. Otwory wentylacyjne mogą być otwierane lub zamykane za pomocą letniego lub zimowego ułożenia obicia. Wewnętrzne podszewka zaprojektowana jest tak aby umożliwić wentylację w komfortowy sposób. Podszycie jest antyalergiczne oraz antybakteryjne. Może być zdjęte w celu poddania praniu.

w strone światła: osłona przeciwsłoneczna

S2 Sport posiada osłonę przeciwsłoneczną. Może być ona przedłużona lub zdemontowana jednym ruchem ręki za pomocą zapięcia na krawędzi kasku. Teraz możesz błyskawicznie zareagować na nagły blask światła słonecznego.

 • Mocno przyciemniona
 • Przeźroczysta
 • Srebrna
 • Żółta
 • Niebieska lustrzana
Mocno przyciemniona
Przeźroczysta
Srebrna
Żółta
Niebieska lustrzana

Dla bezpieczeństwa: A.R.O.S.

Anti-Roll-Off-System (A.R.O.S.) to system opracowany przez markę SCHUBERTH. Sprawia on, że kask nie pozwala odkręcić głowy do tyłu gdy pasek podbródka jest zamknięty i właściwie ustawiony. Poprawia bezpieczeństwo w razie wypadku.

PROSTE I POMYSŁOWE Zapięcie podwójne D

Zapięcie podwójne D: jest wykorzystywane w wyścigach ze względu na swoją prostotę, niezawodność i bezpieczeństwo.Zapięcie podwójne D: jest wykorzystywane w wyścigach ze względu na swoją prostotę, niezawodność i bezpieczeństwo.

Radio, nawigacja oraz komunikacja w tej samej wielkości kasku

THE SCHUBERTH SRC-SYSTEM™ PRO

Łatwy w instalacji. Łatwy do kontrolowania. Perfekcyjnie zintegrowany z kaskiem.

SRC-System więcej