motorrad: najlepsza marka 10 lat z rzędu

Motorrad 16/2016

Zwycięzca testów SR2:

Bardzo dobra wentylacja. Świetna aerodynamika. Niski poziom hałasu. Lekki, przyjemny w dotyku. Doskonała amortyzacja.

webBikeWorld.com: Nagroda Motocyklowego Produktu 2015 Roku.

M1:

SCHUBERTH M1 to zdecydowanie coś wyjątkowego.

Poza niesamowitą jakością wykonania, kolorami oraz całościowym wykończeniem i konstrukcją, M1 posiada wygodną, zgrzewaną ultradźwiękowo, trzyczęściową, bezszwową podszewkę. Wreszcie, duża osłona twarzy daję nieograniczoną widoczność – prawdziwy element bezpieczeństwa – oraz wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną. Obie posiadają szkło-podobną jakość przejrzystości. M1 posiada również wbudowany podwójny mikrofon oraz głośniki. Wszystko jest podłączone i gotowe do użycia.

Motorrad 2015

Nagroda najlepszej marki 2015

11 razy z rzędu!

Schuberth jest najlepszą marką.

Kategoria: kaski

Alpentourer Wydanie 6/2013

C3PRO:

"Jeden z najlepszych kasków typu flip-up (z podnoszoną szczęką) na rynku."

Tourenfahrer Wydanie Czerwiec 2013

C3 PRO:

„Jako jedyny testowany kask, C3 Pro marki Schuberth zdał test ciężkiego uderzenia w podbródek. Ponadto, wyróżnia się doskonałym wyposażeniem oraz eleganckim wykonaniem.”

Motorrad News Wydanie 6/2013

C3 PRO:

„Niemiecki kask jest bardzo dobrze wyposażony oraz z wagą 1,5 kg jest lżejszy od większości konkurentów. C3 Pro posiada bardzo dobre wskaźniki w testach uderzeniowych, za co otrzymuje zasłużony NEWS-Tip.”

MOTORRAD Wydanie 18/2013

C3 PRO:

„To co brzmi jak niewielkie ulepszenie modelu, większość innych dostawców nazwało by całkowitą rekonstrukcją. Wnętrze skorupy kasku, wentylacja, aerodynamika oraz akustyka otrzymała wiele innowacji. I to nie tylko teoretycznych, ale takich które można poczuć w praktyce.”

Motoretta 2013

1.Miejsce: könig kunde award

W kategorii „Kaski”

SR1:

„Dzięki SR1, Schuberth dostarcza nowy topowy model…” Wentylacja: „Absolutnie wzorowa. Kask marki Schuberth jako jedyny otrzymuje tu pełną pule punktów. Otwory wentylacyjne pozwalają na dopływ dużej ilości powietrza. Cyrkulacja w okolicach brody jest również doskonała.” „Schuberth jako jedyny oferuje wspornikowy system paska podbródkowego zapobiegający spadaniu kasku z głowy.” „Podsumowując najlepszy kask i zwycięzca testu”.

The Sport-Motorrad Magazin 2013-03-18 (Wydanie 4/2013) „Schuberth SR1 jest najbliższy ideału dla zawodników sportowych.”

MOTORRAD Wydanie 21/2012

S2:

„Czy kierowcy sportowi muszą cierpieć? Schuberth odpowiada: Nie, i wysyła na tor absolutnie komfortowy kask sportowy S2 wraz z jego kompleksowym wyposażeniem (blenda przeciwsłoneczna!).”

Motorrad & Reisen Wydanie 05/2012

C3:

Ocena końcowa: bardzo dobra

ABR RATING

S2:

“Nie ma żadnych powodów do narzekania. W tych obszarach warto zapłacić za perfekcję”.

02/2011

C3

Najlepszy kask 2010.

Web Bike World 2011

SR1

"Wszystko w tym kasku sprawia wrażenie masywnego i dobrze zbudowanego, powodując poczucie bezpieczeństwa dla kierowcy. Bez wątpienia: jest drogi ale jego cena nie jest wyższa od innych kasków wysokiej klasy Shoei czy Arai. Jednakże, wydaję mi się, że SR1 oferuję dużo więcej niż np. Shoei X-12 (w UE o nazwie X-Spirit 2) czy też Arai Corsair V, które nagle wyglądają na starsze o generacje lub dwie. Powrót do rysownicy Shoei i Arai”

Motorrad 08/2011

C3

"Aerodynamika, akustyka oraz waga są ciężkie do pobicia w segmencie kasków typu flip-up”

Motorrad & Reisen Wydanie 06/2009

C3

Tourenfahrer

C3

"Jest cichy, króluje w testach zderzeniowych, w szczególności w ochronie szczęki. Punktuje też dobrą aerodynamiką. C3 jest również lekki oraz można go polecić osobom z okularami.”

Motorrad & Reisen:

C3:

Już od kilku lat zdecydowanie jeden z najlepszych kasków typu flip-up na rynku.

Dobra ocena testu ADAC.

C2

Wydanie 04/2004

C2 oraz S1

"Najciekawszy pod kątem aerodynamiki"