Nova bronce
Nova white
Nova silver
Flux bronce
Flux orange
Flux yellow
Flux silver
Vienna White
Madrid Metal
London Matt Black
Berlin Black
Amsterdam Anthracite

m1

Zrelaksuj się. To Schuberth.

Dla najwyższych wymagań. Regulowany do Twoich potrzeb. Kask M1 wyznacza najwyższe standardy komfortu oraz bezpieczeństwa.

video start

Innowacyjny kask schuberth z elastycznym designem.

Popularny wśród profesjonalistów – na przykład: Susie Wolff

Kolor i wyposażenie M1 mogą być dostosowane do najbardziej indywidualnych potrzeb. Zainspirowany przez pasjonatów motocykli – wyposażony w sprawdzoną technologię bezpieczeństwa marki Schuberth. Elastyczny design nie pozostawia nic do życzenia! Skonfiguruj swój własny M1. Siedem różnych kolorów skorupy kasku, pięć odcieni wizjera, warianty kolorystyczne wlotów powietrza, osłony, jak i wewnętrznej wyściółki usatysfakcjonują najbardziej wymagających użytkowników. Susie Wolff, kierowca testowy Formuły 1 oraz były kierowca DTM prywatnie preferuje największą możliwość personalizacji jaką daje jej M1.

Perfekcyjnie dopasowany. perfekcyjnie bezpieczny

Kask zgodny z normą ECE R 22.05 dzięki czemu może być stosowany w całej Europie. Dostępny w rozmiarach od XS do XXL, co odpowiada obwodowi głowy od 52 aż do 63 centymetrów.

Skorupa kasku: Twardy na zewnątrz, bezpieczny od wewnątrz

Pod wpływem wysokiej temperatury i nacisku, włókno szklane, formowane jest do kształtu niezwykle wytrzymałego kasku. Wnętrze składa się z pianki EPS. W nagłych wypadkach, konstrukcja o różnych stopniach twardości zapewnia optymalną absorbcję siły. Kanały napowietrzające wewnątrz umożliwiają komfortowe warunki jazdy.

Światowa nowość w 3D: bezszwowa wewnętrzna podszewka.

Wewnętrzna wyściółka M1 jest całkowicie bezszwowa. Dla maksymalnego komfortu została wyposażona w aż pięć ergonomicznie ukształtowanych poduszek. Przepuszczające powietrze jest antybakteryjne, certyfikowane przez Ökotex. Ułatwia sposób zdejmowania wewnętrznej podszewki w celach utrzymania higieny. Dostępne w dwóch kolorach: szarym oraz kawowym.

W stronę słońca: z pięcioma osłonami przeciwsłonecznymi.

Pięć różnych odcieni dla osłon przeciwsłonecznych daję maksymalną elastyczność w różnych warunkach oświetleniowych. Zabazpiecza podczas jazdy bez wizjera. Osłona przeciwsłoneczna jest odporna na zadrapania oraz ochroni przed promieniowaniem UV. Co więcej, jej wymiana jest dziecinnie prosta i nie wymaga dodatkowych narzędzi.

 • Niebieska lustrzana
 • Mocno przyciemniona
 • Srebrna lustrzana
 • Przeźroczysta
 • Hight definition żółty
Niebieska lustrzana
Mocno przyciemniona
Srebrna lustrzana
Przeźroczysta
Hight definition żółty
Czarny
Tytanowy

Napowietrzanie, które pozwala wziąć głęboki oddech.

Trzy wloty powietrza na pokrywie umożliwiają przepływ powietrza przez kanały wentylacyjne w skorupie kasku. Wylot znajduję się w tylnym obszarze regulowanym przez logo 3D. Gwarantuje stałą wentylację. Wloty powietrza mogą być skonfigurowane w kolorze „Czarnym” oraz „Tytanowym”.

 • Czarny
 • Tytanowy

Zapięcie zapadkowe: Precyzyjnie i bezpiecznie.

Zapięcie zapadkowe pozwala na proste i idealne dopasowanie paska podbródkowego do Twojej głowy za każdym razem gdy zakładasz kask. Długość paska podbródkowego można regulować z obu stron.

Niebieska lustrzana
Przeźroczysta
Srebrna lustrzana
Tytanowa osłona
Mocno przyciemniona
Czarna osłona
Lekko przyciemniona

Różnorodność tworząca wizje

Pięć różnych odcieni wedle każdego gustu i niezbędnej ochrony, Wizjer może być wymieniany zaledwie dwoma ruchami nadgarstka, bez narzędzi. Istnieje też możliwość zamiany na osłonę w kolorze ‘Tytanowy’ oraz ‘Czarny mat’.

 • Niebieska lustrzana
 • Przeźroczysta
 • Srebrna lustrzana
 • Tytanowa osłona
 • Mocno przyciemniona
 • Czarna osłona
 • Lekko przyciemniona

Gotowy SRC-System™

Opcjonalny SRC-System™ doskonale wspomaga Twój M1. System komunikacji jest w prosty sposób podłączany do obecnego rowku M1. Mikrofon oraz głośnik jest zainstalowany w kasku w ledwie widoczny sposób

SRC-System™ pozwala Ci na korzystanie z nawigacji, słuchania muzyki, wykonywanie telefonów oraz rozmowę w systemie „bike-to-bike”.

Więcej informacji