Nasza filozofia:

Pasja w produkcji kasków

Jesteśmy schuberth

Od ponad 70 lat produkujemy najwyższej klasy kaski. Naszym najważniejszym celem jest dostarczenie klientom najlepszego kasku: Do następnej wielkiej przejażdżki. Dla kolejnego zadania. Dla kolejnej misji. Chcemy abyś mógł w pełni skupić się na tym co robisz. Abyś zachował wolny umysł w gotowości na to, co czeka przed Tobą.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie kasków

Skupiamy się na tym, ponieważ to jedyny sposób w jaki możemy specjalizować się w wielu zastosowaniach – i tak pozostanie w przyszłości. Z odpowiednimi akcesoriami i wyposażeniem- to oczywiste. Dziś jesteśmy aktywni w sześciu obszarach: motocykli, sportów motorowych, ochronie w pracy, straży pożarnej, policji oraz wojska.

Kaski są tym w czym przodujemy, i tym co jest naszą pasją

Aż do najdrobniejszych szczegółów

Projektanci nieustanne pracują aby uczynić nasze kaski bezpieczniejszymi, wygodniejszymi i bardziej funkcjonalnymi – z nowymi materiałami, funkcjami oraz procesami produkcyjnymi. Niezbędne badania dokładności zapewnione są przez nasz dział rozwoju z platformą testów klimatycznych, tunelem powietrznym, laboratorium akustycznym oraz centrum testów absorbcji wstrząsów. Każdy szczegół musi być dopracowany zanim kask zostanie nazwany kaskiem marki SCHUBERTH.

Ciągła innowacyjność i dalszy rozwój są tym co nami kieruje.

Ekspertyza jest owocem doświadczeń.

Nie zostaje się specjalistą od kasków z dnia na dzień. Pierwszy kask marki SCHUBERTH zszedł z linii produkcyjnej w latach 50-tych, a od tego czasu, niezliczona liczba kasków została wyprodukowana i dostarczona klientom. Dziś, zespół ponad 400 pracowników działających w Magdeburgu rozwija i produkuje kaski do 55 krajów.

  • Kaski motocyklowe na każde warunki drogowe – od toru wyścigowego, po autostradę.
  • Ultralekkie kaski dla czterokołowych sportów motorowych -sprawdzone w Formule 1.
  • Wykonane na zamówienie robocze kaski ochronne dla każdego przemysłu.
  • Kaski strażackie z idealną funkcjonalnością oraz niezrównanym komfortem noszenia.
  • Specjalistyczne rozwiązania – balistyczna oraz uderzeniowa ochrona dla policji.
  • Innowacyjny system ochrony głowy dla sił zbrojnych.

Poszukujemy dla Ciebie:

Każdy kask motocyklowy został poddany wielkokrotnym i zróżnicowanym testom w tunelu powietrznym oraz na platformie testów klimatycznych aby zapewnić ci bezpieczną jazde.

Historia kasków

historia kasków

Tworzymy historie kasków. Od legendarnego kasku w kształcie piłki golfowej, do aktualnych bestsellerów.

Rozpocznij podróż