Matt Black
Glossy White

c3 pro woman

Odpowiedni styl. Kask wykonany specjalnie dla Ciebie.

Specjalnie zaprojektowany dla Kobiet:

C3 Pro Women został zoptymalizowany dla mniejszych rozmiarów głowy, uwzględniając kobiecy kształt twarzy. Amortyzacja w obszarze policzków zapewnia wyższy komfort noszenia, poprawiając tym samym bezpieczeństwo.

Perfekcyjnie dopasowany. perfekcyjnie bezpieczny

Kask zgodny z normą ECE R 22.05 dzięki czemu może być stosowany w całej Europie. Dostępny w rozmiarach od XXS do L, co odpowiada obwodowi głowy od 50 aż do 59 centymetrów.

Zaawansowana technologia w zakresie bezpieczeństwa: Skorupa kasku.

Specjalistyczna technologia marki SCHUBERTH pozwala na połączenie niskiej wagi z optymalną stabilnością. Wzmocnione żywicą włókno szklane, pod wpływem wysokiej temperatury i nacisku formowana jest do kształtu niezwykle wytrzymałej skorupy kasku. Wieloczęściowa konstrukcja wewnętrznej części, umożliwia większą absorbcje siły, zwiększając tym samym bezpieczeństwo jazdy.

Dla chłodnej głowy: Wewnętrzna podszewka

Wewnętrzna powłoka wykonana jest tak, aby kask był bezpieczny i wygodny do noszenia. Tkaniny COOLMAX® zostały zastosowane w inteligentny sposób tak, aby stworzyć optymalne warunki jazdy. Dzięki powłokom Interpower® wilgoć transportowana jest efektywnie, chłodzą dodatkowo osobę noszącą kask. Podszewka to Öko-Tex 100 zapewnia łatwy demontaż w celu czyszczenia.

Wizja i przejrzysty widok:

Wizjer zrobiony jest z odpornego na zarysowania poliwęglanu, wytwarzanego w procesie formowania wtryskowego. Przeźroczysty wizjer należy do 1wszej klasy optycznej. Wymiana wizjera odbywa się w prosty sposób, bez użycia dodatkowych narzędzi. Zastosowanie zasady podwójnej przesłony rozwiązuje problem mgły.

 • Przeźroczysta
 • Mocno przyciemniona
 • Hight definition pomarańcz
 • Niebieska lustrzana
 • Hight definition żółta
 • Lekko przyciemniona
Przeźroczysta
Mocno przyciemniona
Hight definition pomarańcz
Niebieska lustrzana
Hight definition żółta
Lekko przyciemniona

Ciii!: akustyka

The C3 Pro Women jest jednym z najcichszych kasków na świecie. Poduszka szyjna jest ergonomicznie ukształtowana i zharmonizowana z owiewką. Kształt skorupy jest aero-akustycznie zharmonizowany ze strumieni wiatrowymi wokół kasku. Turbulatory na wizjerze powodują minimalizacje szumów w przedniej części. Szczegółowe prace nad akustyką pozwoliły nam stworzyć niezwykle cichy kask. Wyjątkowo niski poziom hałasu aktywnie wpływa na większą koncentrację podczas jazdy, dzięki czemu zwiększa Twoje bezpieczeństwo.

Nauka w tunelu aerodynamicznym

Specjalne ukształtowanie skorupy kasku i aerodynamiczny spoiler zostały opracowane w tunelu aerodynamicznym Schuberth. Rezultaty: wyraźna poprawa docisku, brak unoszenia, stabilność kierunkowa oraz zerowe trzepotania. Wszystko to z myślą o miłej i bezpiecznej jeździe - nawet przy wyższych prędkościach.

Zawsze świeże powietrze: wentylacja

Ciągła cyrkulacja to stała dawka świeżego powietrza. Napowietrzenie głowy oraz pośrednie napowietrzanie wizjera prowadzi je w głąb kanałów wentylacyjnych EPS wewnętrznej skorupy i równomiernie rozprowadza tlen po wewnętrznej części kasku. Otwory wentylacyjne mogą być regulowane. Wylot umiejscowiony w tylnej części, gwarantuje stały strumień powietrza.

Precyzja i bezpieczeństwo: Zapięcie zapadkowe

Zapięcie zapadkowe pozwala na proste i idealne dopasowanie paska podbródkowego do kształtu głowy za każdym razem gdy zakładasz kask. Jego długość można regulować z obu stron.

Mocno przyciemniona
Przeźroczysta
Srebrna
Żółta
Niebieska lustrzana

W STRONE ŚWIATŁA: OSŁONA PRZECIWSŁONECZNA

C3 Pro Woman posiada osłonę przeciwsłoneczną. Może być ona przedłużana lub zdemontowana jednym ruchem ręki za pomocą zapięcia na krawędzi kasku. Teraz możesz błyskawicznie zareagować na nagły blask światła słonecznego.

 • Mocno przyciemniona
 • Przeźroczysta
 • Srebrna
 • Żółta
 • Niebieska lustrzana

Widzieć i być widzianym: odbijające wkładki

Dbając o Twoje bezpieczeństwo, podobnie jak w przypadku innych modeli kasków Schuberth, C3 Pro posiada odbijające wkładki umiejscowione na spodzie kołnierza kasku. Dzięki temu inni widzą Cię w ciemności.

Radio, nawigacja oraz komunikacja w tej samej wielkości kasku

THE SCHUBERTH SRC-SYSTEM™ PRO

Łatwy w instalacji. Łatwy do kontrolowania. Perfekcyjnie zintegrowany z kaskiem.

SRC-System więcej